АБЖ «Резерв»

АБЖ «Резерв»

З метою попередження надзвичайних ситуацій, які виникають у лікарняних закладах при відключенні електрики та забезпечення безперебійної роботи медичного обладнання (апарати ШВЛ, дефібрилятори, безтіньові лампи, кардіомонітори, концентратори кисню, тощо), від якого залежить життя пацієнтів, а також на виконання вимог державних будівельних норм, застосовуються та успішно працюють у закладах охорони здоров’я України й повністю відповідають вищевказаним цілям агрегати безперебійного живлення (АБЖ) «Резерв».  

АБЖ «Резерв» випускаються нашим підприємством з 2003 року та є сучасним поколінням установок з накопичувачами електрики акумуляторного типу, що володіють рядом значущих характеристик: тривалість роботи, миттєвість ввімкнення, автономність та зручність у використанні. Кім того АБЖ «Резерв»  пристосовані до критичного з електроживлення обладнання та не потребують та пального.

Наявність у лікарняному закладі резервного дизель-генератора не забезпечує реальну безперебійність живлення електроенергією критичних споживачів.  Навіть маючи систему автоматичного запуску, генератор не прийме навантаження раніше зупинки живлення критичного обладнання, що неприпустимо при роботі систем життєзабезпечення, особливо в закладах охорони здоров’я. Застосування генераторів також супроводжується істотними недоліками, як то: постійний шум і висока пожежна небезпека, потреба в атестованому персоналі, великі експлуатаційні витрати (паливно-мастильні матеріали, сервісне обслуговування та запчастини), що підвищить вартість використання генератора в декілька разів.

Всі вищевказані недоліки відсутні в системах «Резерв», також агрегат безперебійного живлення автоматизований та забезпечує наявність аварійного освітлення. Залежно від модифікації, АБЖ «Резерв» дозволяють підключати однофазне навантаження від 3,0 КВт. Конструкція АБЖ «Резерв» дозволяє встановлювати його в будь-яких пристосованих приміщеннях, і не потребує додаткових витрат на будівельні роботи й обслуговування. Важливо відмітити, що АБЖ «Резерв» має можливість масштабування системи при збільшенні навантаження, завдяки незалежності від наявної енергомережі.

ППФ «Унікум» виконує всі необхідні роботи, від проектування до монтажу та наладки, а також подальший гарантійний та післягарантійний сервіс. З прикладами деяких виконаних проектів можна ознайомитись на сторінці «Наші проекти»